Movies
Ratings
172- Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Ordinary PersonRated ★ 2.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 2.0