Series
Ratings
20- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 1.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0