Titles you rated
Judge DreddRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0