Movies
Ratings
24
HerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0