Movies
Ratings
126
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
BlackRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0