Movies
Ratings
79
FrozenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 2.5