Movies
Ratings
1379- Hi.5Rated ★ 3.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 1.5
News of the WorldRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0- Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 3.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- Carry OnRated ★ 4.0
- Hansan ReduxRated ★ 4.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5

The PlatformRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5