Movies
Ratings
20
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ParanoiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0