Movies
Ratings
466
The MaskRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 1.5
FlubberRated ★ 1.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 1.5