Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 0.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
I am a Rich ManRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0