Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
キューティクル探偵因幡Rated ★ 2.5
Hell GirlRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
WORKING!!Rated ★ 2.0
Soul EaterRated ★ 3.5
Psychic SquadRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kimba the White LionRated ★ 2.5
Urusei YatsuraRated ★ 5.0
Hell Teacher NubeRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
アニメで分かる心療内科Rated ★ 3.0
You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 5.0
Gintama: Mitsuba ArcRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0