Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SentinelRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 3.5