Movies
Ratings
574
The IdiotRated ★ 3.0- The CelebrationRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5- The AppleRated ★ 3.0
Eternity and a DayRated ★ 4.5
Shark Skin Man and Peach Hip GirlRated ★ 2.5
CoquilleRated ★ 1.5- Institute Benjamenta, or This Dream People Call Human LifeRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
The WellRated ★ 3.0
Anna MagdalenaRated ★ 2.0
TrustRated ★ 3.5
Kiss the GirlsRated ★ 2.0
La Femme NikitaRated ★ 2.0
The ConversationRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.5
Lost and FoundRated ★ 3.5
Glenn Gould: Off the RecordRated ★ 1.0
Next Stop WonderlandRated ★ 2.0
夢野久作の少女地獄Rated ★ 4.0