Series
Ratings
166- Get Ride! AmdriverRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Priestesses of the Godless MonthRated ★ 2.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.5
Science Fell in Love, So I Tried to Prove ItRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 1.5
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 3.0
Hell Teacher NubeRated ★ 4.0
DororoRated ★ 2.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5