Titles you rated
The NewsroomRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 5.0- Generation KillRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The DeuceRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.0