Series
Ratings
44
Pride and PrejudiceRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5