Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0