Series
Ratings
125
Tiger & DragonRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 3.0
록뽄기 호스트 전설Rated ★ 2.0
特命係長 只野仁 リターンズ 女弁護士の秘密を暴け!Rated ★ 2.0
特命係長 只野仁 スペシャル'06 ~高級レストランとおふくろの味~Rated ★ 1.5
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 2.5
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 2.5
下北GLORY DAYSRated ★ 2.5
학교 선생님Rated ★ 2.5
プライドRated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
エンジンRated ★ 2.5