Series
Ratings
100- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Youth of MayRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Extreme JobRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- GoedamRated ★ 0.5
- Inside the Criminal MindRated ★ 2.5
- Trial by MediaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0