Titles you rated
- Last Samurai StandingRated ★ 1.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0- The Letter for the KingRated ★ 2.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5