Series
Ratings
117
MIU404Rated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Sh**ting StarsRated ★ 3.5
- A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0- Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0- My DemonRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0