Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
GunbusterRated ★ 2.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- KiteRated ★ 3.5
- The GentlemenRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5- Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Our PlanetRated ★ 4.5