Movies
Ratings
315
LooperRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
Japan SinksRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 4.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0