Movies
Ratings
741
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Marty SupremeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The Great FloodRated ★ 1.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 4.0
Address UnknownRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- MaterialistsRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0