Movies
Ratings
78
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
BlackRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5