Series
Ratings
22- 주관식당Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5- Rated GRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0