Series
Ratings
297- Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 4.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0- AnnaRated ★ 5.0
- War of the WorldsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
MemorialsRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 0.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0