Movies
Ratings
259
Grace of MonacoRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Mr. TurnerRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0- Children of HeavenRated ★ 4.0