Series
Ratings
24- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Lovely RunnerRated ★ 1.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
- Secret InvasionRated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0