Movies
Ratings
157
The PhoneRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5