Movies
Ratings
58
Before SunriseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0- HolidayRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0