Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
August RushRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5