Titles you rated
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 1.0