Movies
Ratings
34
LeonRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 1.5
FluRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0