Movies
Ratings
455
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- HumintRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- A Job Who Is near UsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Wall to WallRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5