Movies
Ratings
124
Scandal MakersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0- Private EyeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
American Pie 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0