Movies
Ratings
497- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Single in SeoulRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0

John WickRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.5