Movies
Ratings
505
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5- HustleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5