Movies
Ratings
250
VeteranRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0- EntangledRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5