Series
Ratings
16
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0