Movies
Ratings
39
Still AliceRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.5
The Space Between UsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Daddy's HomeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0- Gerald's GameRated ★ 3.5