Movies
Ratings
229
Han Gong-juRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Hidden BladeRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 3.5- The MessageRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 1.0
- Kill BoksoonRated ★ 0.5
Take OffRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0

The WailingRated ★ 3.0- The House of UsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 5.0
- No Other ChoiceRated ★ 0.5
- Park Hwa-youngRated ★ 2.0