Movies
Ratings
556
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0- PreyRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Extraction 2Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0