Movies
Ratings
80
Let Me InRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 3.0- Miss ViolenceRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0