Movies
Ratings
392
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
OculusRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5