Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0