Movies
Ratings
344
ConclaveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The TouristRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5