Movies
Ratings
30- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5