Movies
Ratings
98
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
FriendRated ★ 1.5
PunchRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5