Series
Ratings
46
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0